Вітаємо з успішним захистом Мукана Івана Васильовича

Щиро вітаємо Мукана Івана Васильовича  з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії.

Тема дисертації: Механізм виконання рішень Європейського суду з прав людини в Україні: державно-управлінський вимір

Науковий керівник: Шикеринець Василь Васильович – кандидат наук з державного управління, доцент, завідувач кафедри управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту, заступник декана факультету туризму з наукової роботи

Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках!

Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка й щирі почуття, підтримка родини та колег!