Практичний тренінг з Ольгою Сем’яник

Сьогодні відбувся тренінг «Аналіз практичних ситуацій в менеджменті та прийняття рішень в управлінні проєктами» для студентів кафедри управління та бізнес-адміністрування.

Спікером тренінгу була Ольга Сем‘яник, проектна менеджерка у сфері ІТ. Це вже не перша зустріч з Ольгою, адже минулого місяця вона поділилась теоретичними знаннями, надала практичні поради, підкріплені власним досвідом на лекції «Управління проєктами: ключові компетенції та практичний досвід».

Студенти працювали в командах, кожна з яких мала унікальне ситуативне завдання від Ольги. Це дуже класна можливість застосувати теоретичні знання на практиці та розвинути навички прийняття рішень в умовах реальних викликів.

Дякуємо Ользі за можливість отримати цінний, практичний досвід. Чекаємо на нові зустрічі!