Стипендія від Фонду «Повір у себе»

?Вітаємо наших студентів Вікторію Максимович, яка здобула щомісячну стипендію від Фонду «Повір у себе» в розмірі 2000 грн, та Ніну Козак, яка отримала фінансову допомогу в оплаті вартості за проживання в гуртожитку університету.

?Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника є одним із 4 університетів України, який відібраний Благодійним Фондом «Повір у себе» за вагомі успіхи студентів з сільської місцевості. Вже другий рік поспіль найкращі студенти отримують допомогу Фонду.

?Голова правління Благодійного фонду «Повір у себе» Світлана Мозгова на зустрічі зі стипендіатами зазначила, що їх Фонд також надає кошти на впровадження проєктів, які би об’єднували молодих людей навколо однієї ідеї та успішно втілювалися у життя.