Проект “Управління інноваційно-інвестиційним розвитком Івано-Франківська”

У рамках проекту: “Управління інноваційно-інвестиційним розвитком Івано-Франківська” відбулася екскурсія-тренінг щодо розвитку інвестиційної діяльності на прикладі” Промприлад”. Студенти кафедри управління та бізнес-адміністрування дізналися, які проекти реалізуються на базі заводу.?

? Основною метою науково-дослідного студентського проєкту: ,,Управління інноваційно-інвестиційним розвитком Івано-Франківської обл.” є дослідження, аналіз та кординація інвестиційної діяльності в місті, а саме:
? дослідження та аналіз підприємницької діяльності харчової, машинобудівної, деревообробної, хімічної, легкої, будівельної та інших галузей;
?відстеження динаміки показників розвитку економіки;
? дослідження внутрішніх та зовнішніх факторів впливу;
? вивчення думки суб’єктів господарювання щодо інвестиційного клімату в місті
?В рамках проєкту студенти аналізуватимуть роботу великих промислових підприємств, зустрічатимуться з засновниками та проєкт-менеджерами вдалих інвестиційних проєктів міста. За матеріалами роботи очікується проведення наукової студентської конференції, які будуть опубліковані.