Онлайн-конференція про умови Вступу-2023 в рамках проєкту “Університет для учнів”

14 березня о 12 год з учнями 10 і 11 класів та вчителями ліцеїв Матеївецької ТГ відбулась онлайн-конференція про умови Вступу-2023 в рамках проєкту “Університет для учнів”, який здійснює Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ).

З умовами Вступу 2023 року всіх присутніх ознайомила провідний фахівець з профорієнтації Галина Михайлівна Волощук та відповідальний секретар Приймальної комісії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Едуард Йосипович Лапковський.

Про освітні програми кафедри управління та бізнес-адміністрування “Публічне управління та адміністрування” та “Менеджмент у сфері інформаційних технологій” розповідали: завідувач кафедри П’ятничук І.Д., викладач кафедри Боришкевич І.І.