В університеті відбудеться круглий стіл у рамках виїздного засідання Комітету Верховної Ради України на тему «Сучасний заклад дошкільної освіти: Лідерство. Діджиталізація. Майбутній капітал»

У понеділок 15 травня відбудеться Круглий стіл у рамках виїздного засідання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки і інновацій на тему «СУЧАСНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ: ЛІДЕРСТВО. ДІДЖИТАЛІЗАЦІЯ. МАЙБУТНІЙ КАПІТАЛ (на прикладі гірського регіону)».

Місце проведення Прикарпатський національний універстет імені Василя Стефаника, Виставковий зал, вхід з Шевченка 57.

Порядок роботи круглого столу:

9.00 – 10.00 – реєстрація учасників.

10.00 – 13.00 – ключові доповіді.   Відкриття заходу.

Цепенда Ігор Євгенович – ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Привітання   Лісовий Оксен Васильович – Міністр освіти і науки України (онлайн).

Бабак Сергій Віталійович – народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.

Грішина Юлія Миколаївна – народний депутат України, голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій (онлайн).

Воронов Володимир Анатолійович – народний депутат України, голова підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.

Кремень Василь Григорович – президент Національної академії педагогічних наук України (онлайн).

Онищук Світлана Василівна – голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Палійчук Микола Васильович – заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Робота круглого столу   Модератор: Рейпольська Ольга Дмитрівна – керівник Центру раннього розвитку дитини та дошкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України, доктор педагогічних наук, доцент.

Ключові доповіді: Гриневич Лілія Михайлівна – перший проректор Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент. Досвід запровадження реформи «Нова українська школа».

Сачовська Лілія Василівна – начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Розвиток дошкільної освіти в гірських населених пунктах області.

Червінська Інна Богданівна – завідувач творчої навчально-наукової лабораторії «Гірська школа Українських Карпат» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктор педагогічних наук, професор. Розвиток обдарованої дитини в умовах закладу дошкільної освіти гірського регіону: реалії та виклики.

Рейпольська Ольга Дмитрівна – керівник Центру раннього розвитку дитини та дошкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України, доктор педагогічних наук, доцент. Стратегія сучасного закладу дошкільної освіти: дорожня карта реформування.

Піканова Наталія Володимирівна – директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Мистер Лідер Глобал», доктор філософських наук. Інноваційна онлайн платформа з щоденним плануванням ‘Mr.Leader days’ (2 – 6 років).

Лис Олена Георгіївна – народний депутат України. Інноваційна система «Освіта та піклування» (Education & Care). Mr. Leader: зворотній зв’язок – обмін враженнями.

Онищенко Володимир Олександрович – ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», доктор економічних наук, професор. Досвід впровадження інноваційної системи «Освіти та піклування» (Education & Care). Mr. Leader.

Бондар Ірина Михайлівна – доцент кафедри менеджменту та освітніх інновацій Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат філософських наук. Впровадження освітньої системи «Освіта і піклування» (Education & Care). Mr. Leader в закладі дошкільної освіти № 4 «Калинова сопілка» Івано-Франківської міської ради (з досвіду роботи).

Ващенко Вадим – керівник державного підприємства державний науково-дослідний та проєктно-вишукувальний інститут «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ». Сучасний заклад дошкільної освіти: інноваційні архітектурні рішення.