Зустріч із гарантами освітніх програм

26 вересня 2023 р. відбулась зустріч студентів ОР магістр з гарантами освітніх програм “Бізнес-адміністрування” (спеціальності 073 “Менеджмент”), “Управління навчальним закладом” (спеціальності 073 “Менеджмент”), “Публічне управління сталим розвитком територій” (спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування”), а також із завідувачем та викладачами кафедри.
Під час зустрічі здобувачі мали нагоду ознайомитись із науково-педагогічним складом кафедри управління та бізнес-адміністрування, діяльністю кафдери та основними її здобутками. Під час зустрічі було обговорено основні питання щодо реалізації освітніх програм кафедри та контролю за їх якістю, питання організації освітнього процесу для здобувачів, організації їх дозвілля, представлено корисні ресурси.
Колектив кафедри вітає здобувачів, які долучились до студентської сім’ї університету і бажає наснаги в навчанні.